• English
 • Zásady ochrany osobních údajů

  Kdo zpracovává Vaše údaje?

  Jsme Platforma pro včasnou péči IČ: 19334176, se sídlem 5. května 1746/22, 140 00 Praha 4, Organizace je zapsaná ve spolkovém rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze v oddílu L, vložce číslo 77699 a jako správce budeme zpracovávat Vaše osobní údaje dle níže uvedených podmínek.

  Jaké údaje a jak zpracováváme?

  Osobní údaje odběratelů newsletteru

  Newsletter Platformy pro včasnou péči rozesíláme pouze registrovaným odběratelům ze systému Ecomail (www.ecomail.cz). Uchováváme emailovou adresu, jméno a příjmení odběratele. K seznamu odběratelů mají přístup pouze pověření zaměstnanci našeho spolku. Osobní údaje neposkytujeme žádným třetím osobám, využíváme je pouze pro potřeby rozesílky newsletteru.

  Zájemci o odběr emailového newsletteru se k odběru registrují sami, a to na stránce www.vcasnapece.cz, prostřednictvím Ecomail formuláře, nebo přes příslušné pole v rámci jiného formuláře – např. registrace na některou z akcí našeho spolku. Tímto způsobem nám budoucí odběratelé newsletteru udělují souhlas s jeho zasíláním a se zpracováním osobních údajů.

  Newsletter rovněž odebírají členové Platformy pro včasnou péči, kteří vyplní přihlášku o členství v Platformě. Odhlášení z odběru newsletteru je možné kdykoli, odhlašovací odkaz je v patičce každého newsletteru.

  Osobní údaje členů Platformy pro včasnou péči

  Jsme správcem osobních údajů shromažďovaných prostřednictvím přihlašovacího formuláře na stránkách www.vcasnapece.cz. Zpracování probíhá za účelem naplnění členství v Platformě pro včasnou péči, které s námi uzavíráte. Zpracováváme kontaktní údaje kontaktních osob svých členů – název statutárního orgánu, kontaktní osoba, to vše za účelem realizace členství. Vaše osobní údaje a informace o došlých platbách na účet našeho spolku zpracováváme primárně za účelem zaúčtování vašeho členského poplatku.

  Jakékoli další zpracování osobních údajů mimo zde uvedených probíhá na základě výslovného souhlasu subjektu údajů (např. pořizování fotografií a jejich publikování v médiích, na sociálních sítí).

  Platforma pro včasnou péči je přímým zpracovatelem osobních údajů.

  O co nás můžete požádat?

  Podle právních předpisů máte právo nás požádat o to, abychom vám poskytli informace či provedli některé operace s osobními údaji.

  Bližší informace o tomto právu obsahuje zejména čl. 21 obecného nařízení o ochraně osobních údajů č. 2016/679.

  V souvislosti se zpracováním osobních údajů nebo s žádostmi o uplatnění vašich práv nás můžete kontaktovat na adrese: info@vcasnapece.cz.

   

  Zůstaňte s námi ve spojení a přihlašte se k odběru newsletteru